Prodej okrasných prvků


V našem areálu pořídíte dle sezóny stromky, keře, květiny a nádherné dekorace. Těšíme se na Vás.

Sazenice stromů a keřů


Habr obecný

Balení: kontejner p9
Tvar: výška 20-30cm

Thuje Smaragd

Balení: kontejner p9
Tvar: výška 20-30cmProdej kůlů, plotů, pletiva a masti proti okusu


Mulčovací kůra


Mulčování je v dnešní době nejrozšířenější ochranou vysazených rostlin, keřů i stromů. Mulčovací kůra je směs smrkové a borové kůry. Ve většině případů se mulčovací vrstva nanáší hned po výsadbě rostlin do čistého záhonu, aby se předešlo výskytu plevelů. Mulčovací kůru můžeme pokládat na již založené záhony, je třeba záhony předem důkladně zbavit plevelů.

Štěpka


Štěpka vzniká jako odpad při zpracování dřeva, či cíleným drcením dřevních částí, obsahuje podíl dřevité hmoty s příměsí kůry. Štěpka se dá použít místo mulčovací kůry pod keře a stromy. Barvu má lehce světlejší než tmavší mulčovací kůra, na záhonech po určité době ztmavne. Štěpka má podobné vlastnosti jako mulčovací kůra, ale hlavní výhodou je dvojnásobně delší doba rozkladu.

Palivové dřevo


Nabízíme k prodeji palivové dřevo neštípané i štípané. Palivové dřevo různé délky a průměru Vám dopravíme, nebo si jej můžete vyzvednout v areálu společnosti ve Velkém Poříčí.

Labský kámen


Oblé dekorační kameny z Labe různých velikostí a druhů, použitelné jako okrasné prvky na mnoha různých místech. Na objednávku.


Vyberte si z našich služeb...

Arboristika Návrhy a realizace zahrad Zakládání a údržba zeleně Zemní práce Broukoviště Herní prvky a dřevěné konstrukce Frézování pařezů Štěpkování Přeprava Zimní údržba Prodej

Péče o zákazníky


Ing. Barbora Filipová

info@arboristika.com
+420 601 169 838
+420 491 814 293

Kde nás najdete


Okrasné zahrady arboristika s.r.o.

Velké Poříčí 597
549 32 Velké Poříčí

IČ: 27535363
DIČ: CZ27535363
Č.ú.: 43-1755180227/0100

Tvorba webu Unigena